Aktualności

1. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

 

Zapraszamy do złożenia oferty na docieplenie ścian budynku biurowo-usługowego przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177 w Lubinie

 

Rodzaj zamówienia:

robota budowlana

 

Przedmiot zamówienia:

”Remont elewacji: skucie tynku oraz docieplenie ścian budynku biurowo-usługowego”

 

Termin realizacji: 2016 r.

 

Miejsce realizacji:

ul. M. Skłodowskiej-Curie 177 w Lubinie

 

Kontakt email:

a.wojcik@kbzm.pl

 

Remont obejmuje:

1.Skucie starego tynku – ilość ok. 600 m2

2.Ocieplenie ścian styropianem – ilość ok. 600 m2

3. Pokrycie płyt styropianowych warstwą zaprawy klejącej

 

Oferta powinna zawierać wszelkie koszty związane z realizacją zadania tj: wywóz gruzu, materiał oraz robocizna. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania rusztowania zgodnego z przepisami prawa budowlanego zapewniającego należyte wykonanie zadania. Wykonawca zapozna się z miejscem realizacji zamówienia przed złożeniem oferty.

 

Termin składania ofert – 21.10.2016 r.

 

Oferty należy składać osobiście w siedzibie Spółki przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177 w Lubinie lub mailowo na adres: a.wojcik@kbzm.pl

 

2. Atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia

 

Spółka KBZM Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177 przedstawia Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowych w budynku znajdującym się w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 177.

Do Państwa dyspozycji posiadamy 2 kondygnacje budynku, gdzie łączna powierzchnia biurowa przeznaczona do wynajmu wynosi ok. 900 m2: parter 463,89 m2, I piętro 436,llm2. Oferta obejmuje wynajem poszczególnych pomieszczeń lub całej kondygnacji. Przemyślane rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz budynku, trwałość, użyteczność – zapewniają komfort pracy i sprawną obsługę klientów, Istnieje możliwość wydzielenia segmentów i dostosowania ich do Państwa potrzeb. W budynku znajduje się system telekomunikacyjny, istnieje również możliwość podłączenia internetu. Do dyspozycji jest również duży parking znajdujący się przed budynkiem.

cena 25 zł/m2 + VAT

W celu zapoznania się z ofertą czekamy na Państwa w naszej siedzibie, znajdującej się w budynku prezentowanego biurowca lub pod numerami tel.: 76/ 72 47 100 lub 661 300 069.

 

 

3. Laur eksperta

 

certyfikat

 

 

4. Hatman Mini z Certyfikatem

 

W dniu 25 08 2014 Samojezdny Wóz Techniczny HATMAN Mini po procedurze weryfikującej otrzymał certyfikat jednostki notyfikujące oraz dopuszczenie do poruszania się w podziemnych zakładach górniczych pod które potrzeby został przystosowany.

Mini jest zabudowywany na bazie pojazdu Kawasaki Mule 4010, który jest napędzany silnikiem diesla o mocy 18kW. Komfort prowadzenia zapewnia dwuzakresowa skrzynia biegów. Pojazd osiąga maksymalną prędkość 34 km/h.

Standardem są opony radialne z bieżnikiem terenowym, które zapewniają wysoką przyczepność na błotnym podłożu dróg kopalnianych pozwalając na bezpieczne pokonywanie najbardziej niekorzystne warunki napotykane podziemnych zakładach górniczych.

Dla Mini została zaprojektowana nowa wiązka elektryczna która razem z oświetleniem LED, które stanowi standardowe wyposażenie spełniają klasę ochrony minimum IP 67.

Pierwszy egzemplarz rozpocznie swoją pracę na rzecz Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A. w obszarze KGHM S.A. o/ZG „Polkowice Sieroszowice”

 

5. KBZM dołączą do grona „Gazel Biznesu”

 

Miło nam poinformować, iż KBZM sp. z o.o. została uhonorowana nagrodą „Gazeli Biznesu” 2014 roku.

„To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że obrana strategia rozwoju spółki jest słuszna” tak komentował nagrodę Prezes Zarządu KBZM

Przypomnijmy, że Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

 

gazele