O firmie

KBZM sp. z o.o. powstała w 1998 roku w Lubinie. Działając w oparciu o wysoce wykwalifikowaną kadrę managerską, na przełomie 2011/2012 roku, zostaje utworzona nowa struktura Spółki która pozwala rozszerzyć zakres spektrum wykonywanych inwestycji.

 

Przez ponad 12 lat Departament Nieruchomości zyskał doświadczenie w zakresie budowy super i hiper marketów w technologii pod klucz na terenie całego kraju.

 

Ogromna wiedza z zakresu technologii budownictwa była podstawą do założenia Departamentu Górnictwa specjalizującego się w dołowych pracach budowlanych oraz wykonywaniu chodników górniczych w technologii tubingów.

 

Przełomowym dla KBZM było utworzenie Departamentu ZWR, pozwalającego na wykonywanie zadań w zakresie budowy maszyn flotacyjnych i ich montażu na terenie Zakładów Wzbogacania Rud należących do KGHM Polska Miedź S.A.

 

Niemalże w tym samym okresie zakończyły się 7 letnie prace studyjne nad Samojezdnym Wozem Transportowym (SWT) HATMAN, który jest dedykowany do przewozu ludzi jaki i materiałów w podziemiach kopalniach nie metanowych.